Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
czwartek,13 grudnia
Imienieny:
Łucja, Otylia, Eugeniusz
dziś
pogoda_1
0°C
jutro
pogoda_2
-1°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
Festyn związany z obchodami 100 - lecia Szkoły Podstawowej w Mnichowie.
obrazek
Uroczystości rozpoczęto mszą świętą w kościele parafialnym w Mnichowie, którą poprowadzili proboszcz ks. Grzegorz Kaliszewski i były proboszcz ks. Marek Zyzański. Po mszy zaproszeni goście, społeczność szkolna i mieszkańcy Mnichowa przeszli na plac szkolny, gdzie miały miejsce dalsze uroczystości i część artystyczna w wykonaniu naszych dzieci, oraz dzieci zaproszonych z innych okolicznych szkół. Pani dyrektor odebrała gratulacje i prezenty dla szkoły od władz miasta Jędrzejowa i powiatu oraz ważnych organizacji jędrzejowskich.
Po części oficjalnej wszyscy świetnie się bawili. Słuchali przyśpiewek zespołu ludowego ,,Ignacowianki". Dzieci korzystały z wielu atrakcji i zabaw przygotowanych specjalnie dla nich. Można było zakupić i spróbować wielu smacznych ciast i potraw przygotowanych przez rodziców. Imprezę zakończyła zabawa taneczna na powietrzu przy dźwiękach muzyki zespołu The Braders Bend.
Festyn był bardzo udany i jak nigdy przy pięknej pogodzie!
Red.
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ